Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 Plus 12 R22.5 152/148L

Sava Avant A3 Plus
Sava Avant A3 Plus
Sava

Sava Avant A3 Plus12 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000639554
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  532 €

Цена по парче

532 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот