Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 285/70 R19.5 146L

Sava Avant A3
Sava Avant A3
Sava

Sava Avant A3285/70 R19.5 146L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000573162
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  339,7 €

Цена по парче

339,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот