Споредете до 4 продукти:

Sava Avant A3 265/70 R19.5 140L

Sava Avant A3
Sava Avant A3
Sava

Sava Avant A3265/70 R19.5 140L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000573216
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  298,9 €

Цена по парче

298,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  44,82 €

Назад кон врвот