Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 205/60 R16 96H

Sava

Sava All Weather205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526048424
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот