Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 205/55 R16 94V

Sava

Sava All Weather205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526048417
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  57,8 €

Цена по парче

57,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот