Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 195/55 R16 87H

Sava

Sava All Weather195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526047182
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  63 €

Цена по парче

63 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот