Споредете до 4 продукти:

Sava All Weather 165/70 R14 81T

Sava

Sava All Weather165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526047090
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  46,2 €

Цена по парче

46,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот