Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto HP 195/60 R15 88H

Sava Adapto HP
Sava Adapto HP
Sava

Sava Adapto HP195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000637444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
70 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот