Споредете до 4 продукти:

Sava Adapto 175/70 R13 82T

Sava Adapto
Sava Adapto
Sava

Sava Adapto175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000637529
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
F
70 dB

Највисока цена:  49,2 €

Цена по парче

49,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот