Споредете до 4 продукти:

Samson GR-T1 235/75 R17.5 143/141J

Samson

Samson GR-T1235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8938539571512
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  288,5 €

Цена по парче

288,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот