Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 315/60 R22.5 154/150L

Samson GR-D2 315/60 R22.5 154/150L

Samson

Samson GR-D2315/60 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8936206922469
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот