Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 285/70 R19.5 146/144L

Samson GR-D2 285/70 R19.5 146/144L

Samson

Samson GR-D2285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
8936206922339
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот