Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 275/70 R22.5 148/145M

Samson GR-D2 275/70 R22.5 148/145M

Samson

Samson GR-D2275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206922315
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  395 €

Цена по парче

395 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот