Споредете до 4 продукти:

Samson GR-D2 215/75 R17.5 126/124M

Samson GR-D2 215/75 R17.5 126/124M

Samson

Samson GR-D2215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206921189
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  225,2 €

Цена по парче

225,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,9 €

Назад кон врвот