Споредете до 4 продукти:

Samson GR-A1 315/60 R22.5 154/150L

Samson

Samson GR-A1315/60 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8936206922452
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  392,1 €

Цена по парче

392,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот