Споредете до 4 продукти:

Samson GR-A1 295/60 R22.5 150/147K

Samson

Samson GR-A1295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
8938539571727
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  387,9 €

Цена по парче

387,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот