Споредете до 4 продукти:

Samson GLF02 24 R20.5 176F

Samson GLF02 24 R20.5 176F

Samson

Samson GLF0224 R20.5 176F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Samson
Ширина:
24
Конструкција:
R
Дијаметар:
20.5
Индекс на товар:
176
Индекс на брзина:
F
EAN:
6973060586873

Највисока цена:  1.847,1 €

Цена по парче

1.847,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот