Споредете до 4 продукти:

Samson GL 665A 315/80 R22.5 156/150K

Samson

Samson GL 665A315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8936206921844
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  418,9 €

Цена по парче

418,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот