Споредете до 4 продукти:

Samson GL 286T 385/65 R22.5 164K

Samson

Samson GL 286T385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
8936206921226
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  449,9 €

Цена по парче

449,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот