Споредете до 4 продукти:

Samson GL 283A 245/70 R19.5 136/134M

Samson

Samson GL 283A245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206920960
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  287,9 €

Цена по парче

287,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот