Споредете до 4 продукти:

Samson GL 283A 215/75 R17.5 126/124M

Samson

Samson GL 283A215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
8938539571413
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  213,8 €

Цена по парче

213,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,9 €

Назад кон врвот