Споредете до 4 продукти:

Samson GL 282A 315/80 R22.5 156/150L

Samson

Samson GL 282A315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8936206920069
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот