Споредете до 4 продукти:

Samson GL 267D 295/80 R22.5 154/149M

Samson

Samson GL 267D295/80 R22.5 154/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
8936206922445
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот