Споредете до 4 продукти:

Samson GL 251T 455/40 R22.5 160J

Samson

Samson GL 251T455/40 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
455
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8936206922575
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  648,7 €

Цена по парче

648,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот