Споредете до 4 продукти:

Samson GL 251T 445/45 R19.5 160J

Samson

Samson GL 251T445/45 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
445
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8936206922551
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  472,5 €

Цена по парче

472,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот