Споредете до 4 продукти:

Samson GL 251T 385/55 R19.5 156J

Samson

Samson GL 251T385/55 R19.5 156J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Samson
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
J
EAN:
8936206922506
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  442,9 €

Цена по парче

442,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот