Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax M/T 33x12.50 R20 114Q

Sailun

Sailun Terramax M/T33x12.50 R20 114Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6959655439175

Највисока цена:  284,7 €

Цена по парче

284,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот