Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 275/65 R20 126/123R

Sailun

Sailun Terramax A/T275/65 R20 126/123R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
126/123
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959655420876
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот