Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 275/65 R17 115S

Sailun

Sailun Terramax A/T275/65 R17 115S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420524
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  172,5 €

Цена по парче

172,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот