Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 265/70 R18 124/121R

Sailun

Sailun Terramax A/T265/70 R18 124/121R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
124/121
Индекс на брзина:
R
EAN:
6959655420890
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  171,1 €

Цена по парче

171,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,33 €

Назад кон врвот