Споредете до 4 продукти:

Sailun Terramax A/T 215/75 R15 100S

Sailun

Sailun Terramax A/T215/75 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
6959655420562
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  150,4 €

Цена по парче

150,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот