Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 265/70 R19.5 143/141J

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
6959655408737
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  223,80 €

Цена по парче

223,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот