Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 265/70 R19.5 140/138M

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655408720
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  265,10 €

Цена по парче

265,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 62,55 €

Назад кон врвот