Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 245/70 R19.5 136/134M

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655428339
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  201,80 €

Цена по парче

201,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,45 €

Назад кон врвот