Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 225/70 R19.5 128/126L

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+225/70 R19.5 128/126L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
128/126
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655408690
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  163,10 €

Цена по парче

163,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,82 €

Назад кон врвот