Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 215/75 R17.5 135/133L

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+215/75 R17.5 135/133L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
L
EAN:
6959655407488
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  150,20 €

Цена по парче

150,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,82 €

Назад кон врвот