Споредете до 4 продукти:

Sailun S 637+ 205/75 R17.5 124/122M

Sailun S 637+
Sailun S 637+
Sailun

Sailun S 637+205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
6959655406252
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  135,80 €

Цена по парче

135,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,82 €

Назад кон врвот