Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T3 215/65 R16 102T

Sailun

Sailun Ice Blazer WS T3215/65 R16 102T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  96,3 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,88 €

Назад кон врвот