Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T2 275/65 R18 116S

Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun Ice Blazer WS T2
Sailun

Sailun Ice Blazer WS T2275/65 R18 116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  122,00 €

Цена по парче

122,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 16,08 €

Назад кон врвот