Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer WS T2 265/65 R18 114T

Sailun

Sailun Ice Blazer WS T2265/65 R18 114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959655412642
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  119,7 €

Цена по парче

119,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот