Споредете до 4 продукти:

Sailun Ice Blazer Alpine Plus 205/50 R15 86H

205/50 R15 86H
Sailun
Sailun

Sailun Ice Blazer Alpine Plus205/50 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Sailun
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6959655444049
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот