Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo ZSR 255/55 ZR20 110Y

Sailun Atrezzo ZSR
Sailun Atrezzo ZSR
Sailun Atrezzo ZSR
Sailun

Sailun Atrezzo ZSR255/55 ZR20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6959655424041
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  116,40 €

Цена по парче

116,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 12,24 €

Назад кон врвот