Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo SVR LX 295/40 R24 114V

Sailun Atrezzo SVR LX
Sailun Atrezzo SVR LX
Sailun Atrezzo SVR LX
Sailun

Sailun Atrezzo SVR LX295/40 R24 114V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sailun
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959655404043
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
75 dB

Највисока цена:  313,80 €

Цена по парче

313,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 17,80 €

Назад кон врвот