Споредете до 4 продукти:

Sailun Atrezzo Elite SH32 195/55 R16 87V

Sailun Atrezzo Elite SH32
Sailun Atrezzo Elite SH32
Sailun

Sailun Atrezzo Elite SH32195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sailun
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959655417128
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  62,30 €

Цена по парче

62,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,16 €

Назад кон врвот