Споредете до 4 продукти:

Rotalla XSport F110 305/40 R22 114V

Rotalla

Rotalla XSport F110305/40 R22 114V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Rotalla
Ширина:
305
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
V
EAN:
6958460902201
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  195 €

Цена по парче

195 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,07 €

Назад кон врвот