Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 235/65 R16 115/113R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902454
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  103,6 €

Цена по парче

103,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот