Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 215/65 R16 109/107R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  88,2 €

Цена по парче

88,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот