Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 215/60 R16 103/101T

Rotalla

Rotalla Transporter RF09215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460902416
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот