Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 205/75 R16 110/108R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902409
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  119 €

Цена по парче

119 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,04 €

Назад кон врвот