Споредете до 4 продукти:

Rotalla Transporter RF09 205/70 R15 106/104R

Rotalla

Rotalla Transporter RF09205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
6958460902317
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  69,7 €

Цена по парче

69,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот